Bioware: Lootboxy v Anthem by nemali zmysel

Bioware: Lootboxy v Anthem by nemali zmysel

 

Uisťujú nás, že žiadne boxy s náhodným obsahom nás nečakajú.

Anthem je už za dverami a mnoho hráčov sa obáva toho, ako bude hra monetizovaná vzhľadom na to, že autori sľúbili podporu po vydaní pre všetkých hráčov zdarma. Bioware už od začiatku hovorí, že mikrotransakcie v hre budú, no budú iba kozmetické a budú sa dať kúpiť priamo, čiže v hre nebudú žiadne lootboxy. Vzhľadom na to, že fanúšikovia Bioware a hry sa neustále pýtajú na podrobnosti, tak ich obavy adresoval producent hry Mike Gamble.

„Nie, do hry nepridáme lootboxy. Tie tam totiž nemajú žiaden zmysel. Plán kozmetických úprav a mikrotransakcií bude presne taký, ako ho opisujeme od začiatku. Legion of Dawn (kozmetický balíček v Deluxe edícii) obsahuje 4 kusy zbroje a každý Javelin má 4 oblasti vizuálnej úpravy. To dáva dokopy 16 predmetov.“

Čo však Bioware plánuje do budúcnosti sa zatiaľ nevie. Autori tvrdia, že sa sústreďujú na dokončenie hry a až potom sa budú venovať obsahu po vydaní a množstvo podpory bude pravdepodobne vo veľkom závisieť od úvodných predajov.

Okrem toho na IGN pokračuje segment IGN First, kde má tento web exkluzívny prístup k novým informáciám o hre. Zatiaľ uverejnili profily dvoch Javelinov. Storma a Interceptora.

Anthem vychádza 22. februára na PC, Xbox One a Playstation 4. 

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk