Metro Exodus nám predstavuje piliere hrateľnosti

Metro Exodus nám predstavuje piliere hrateľnosti

 

...a k tomu aj mnoho dislikov od naštvaných PC hráčov.

Ak ste nemali možnosť sledovať všetky informácie o očakávanej hre Metro: Exodus, tak autori hry sa rozhodli vydať takmer 6-minútové video, ktoré vám predstaví všetky aspekty sveta Metra a taktiež aj veľké zmeny oproti predchádzajúcim dielom.

Nové Metro bude totiž hrou v otvorenom svete, po ktorom sa budete premávať za pomoci parnej lokomotívny Aurora, ktorá bude zároveň vašou základňou. Postup hrou, a taktiež aj pohyb po svete, to všetko sú veci, ktoré vývojári nechávajú na vás. Zároveň nám sľubujú, že nebude plniť žiadne nudné fetch questy a všetky úlohy budú mať zmysel a budú sa elegantne napájať na hlavnú príbehovú líniu.

Podľa videa sa taktiež dočkáme výrazných možností úpravy výbavy, veľkého množstva nepovinných úloh a taktiež mnoho hodín strávených preskúmavaním sveta. Netreba však zabúdať, že vaše činy budú mať vplyv na príbeh hry. 

Ak by ste sa navyše preklikli na Youtube odkaz videa a všimli ste si, že video má z nejakého dôvodu veľký pomer dislikov, tak vedzte, že tie tam zanechávajú PC hráči, ktorí sú naštvaní kvôli exkluzivite hry v Epic Games Store.

Zdroj: Youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk