Anthem nám v traileri predstavuje endgame obsah

Anthem nám v traileri predstavuje endgame obsah

 

Konečne máme niečo konkrétne.

Okolo hry Anthem sa v posledných dňoch zdvíhajú pochybnosti. Nakoľko je Anthem looter shooter hra, drvivá väčšina fanúšikov žánru očakáva kvalitný end-game obsah, čiže obsah, ktorému sa budete venovať po dohraní kampane. Posledné vyhlásenia Bioware však veľa istoty nepriniesli a preto sa štúdio rozhodlo celú túto situáciu trochu stransparentniť.

Vydali inštruktážne video, ktoré sa konkrétne venuje end-game obsahu. Toto video potvrdzuje predchádzajúce informácie, že end-game bude pozostávať zo štyroch typov úloh.

  • výzvy – klasické úlohy typu „zabi x nepriateľov“ atď.
  • kontrakty – špeciálne denné misie, alebo niekoľko misií, ktoré budú garantovať odmenu
  • freeplay – pohyb po otvorenom svete v šiestich úrovniach náročnosti
  • Strongholds – tri dlhé špeciálne misie

Ďalšou súčasťou sú tzv. Cataclysms, čo sú časovo limitované udalosti, ktoré zmenia svet na nepoznanie. Ťažko povedať či ide o Shaper Storms, ktoré nám Bioware ukázalo pri predstavení hry, alebo sa táto fíčurka vyvinula inak.

Ďalšou novou informáciou sú dve roadmapy, ktoré predstavujú to, čo môžeme očakávať po vydaní hry z hľadiska live service podpory. Hneď mesiac po vydaní, v marci 2019 sa začne prvý akt nazvaný Echoes of Reality, ktorý prinesie nové questy, nové udalosti a vylepšenia a zdá sa, že Bioware má obsah rozplánovaný minimálne na niekoľko mesiacov dopredu.

Anthem vychádza 22. februára 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Youtube/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk