Anthem predal v prvý týždeň iba polovicu toho, čo Mass Effect Andromeda

Anthem predal v prvý týždeň iba polovicu toho, čo Mass Effect Andromeda

 

Nie veľmi slávny začiatok predajov.

Od novej hry od Bioware, Anthem si EA sľubovalo veľmi veľa. Podľa ich odhadov by mala hra predať do konca marca 2019 približne 6 miliónov kópií. Začiatok sa však neniesol ako úspešný.

Zatiaľ máme k dispozícii pravidelné štatistiky predaja z Veľkej Británie. V tomto rebríčku je síce Anthem na prvom mieste, no na druhej strane podľa štatistík predal o 50% fyzických kópií menej ako Mass Effect: Andromeda a iba 10% z toho, koľko fyzických kópií predala hra Destiny počas prvého týždňa predaja.

54% z predajov boli na platforme Playstation 4, 40% na Xbox One a zvyšok na PC. Samozrejme v tomto rebríčku sa nenachádzajú štatistiky predaja digitálnych verzií, a podiel digitálnych kópií by mohol byť pri takejto online zameranej looter-shooter hre vysoký, no tie nie sú zverejňované a niečo viac o celkových predajoch hry sa tak pravdepodobne dozvieme až pri finančnej správe spoločnosti Electronic Arts.

Na druhé miesto klesol Far Cry: New Dawn a na tretie sa podarilo vyšplhať hre FIFA 19. Na štvrté klesol Red Dead Redemption 2 a na piate Metro Exodus.

Top 10 dopĺňajú ešte hry Forza Horizon 4, New Super Mario Bros U Deluxe, Mario Kart 8: Deluxe, Call of Duty: Black Ops 4 a Super Smash Bros Ultimate.

Zdroj: Ukie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk