Halo Infinite bude „duchovným reštartom“ série a hra sa ukáže na E3 2019

Halo Infinite bude „duchovným reštartom“ série a hra sa ukáže na E3 2019

 

Ak ste sa obávali, že maskot Xboxu na výstave nebude, tak môžete pokojne spávať.

Minulý rok sme sa na E3 dočkali predstavenia nového dielu série Halo. Hra je však ešte nejaký ten rok od vydania. V traileri sme totiž videli iba víziu vývojárov za ktorou idú a predstavenie nového enginu. Žiadne zábery z hrateľnosti hry ani nič podobné. Najnovšie špekulácie naznačujú, že hra bude vydaná ako launch titul k novej generácii konzol, čo by znamenalo rok 2020.

Fanúšikovia však bažia po nových záberoch z hry a pre tých máme dobrú správu. Štúdio 343 Industries potvrdilo, že hra bude na E3 2019. Podľa šéfky štúdia Bonnie Ross sa na E3 zúčastní šéf vývoja hry Chris Lee, čo znamená, že by sme sa mohli konečne dočkať niečoho konkrétneho.

Okrem toho sa Bonnie Ross vyjadrila k tomu, ako štúdio poníma Halo Infinite. Podľa nej ide skôr o „duchovný reštart“ série: „Možno nám trvalo dve hry, pokiaľ sme sa tam dostali, a počas cesty sme spravili dobré ale aj zlé veci. Ale čo je Halo pre nás? Je to séria o nádeji, objavovaní, heroizme, ľudstve a komunite. A to je presne to, čo mal ten trailer ukázať.“

Nový Slipspace engine navyše umožní vývojárom tvoriť nový obsah rýchlejšie a efektívnejšie a zároveň to zlepší možnosti hrateľnosti.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk