Piráti v Sea of Thieves oslavujú jeden rok a približujú nový obsah

Piráti v Sea of Thieves oslavujú jeden rok a približujú nový obsah

 

Yarr harr.

Presne rok od vydania včera oslávila Xbox exkluzivita Sea of Thieves. Pre niektoré hry ničím nevýnimočný deň, no fanúšikovia Sea of Thieves úpenlivo očakávali tento dátum, pretože štúdio Rare malo oznámiť podrobnosti a taktiež aj dátum vydania novej aktualizácie.

A presne tak sa aj stalo. Štúdio Rare oznámilo, že už 30. apríla sa hráči dočkajú vydania Anniversary Updatu. Hráči v ňom môžu očakávať pridanie Arena PvP módu, novú frakciu v podobe The Hunter’s Call Trading Company, novú príbehovú kampaň nazvanú Tall Tales – Shores of Gold. Okrem toho tento update prinesie aj prepracovanú deštrukciu lodí, lovenie rýb a mnoho ďalších drobností.

Vývojári tvrdia, že toto je najväčší update pre hru v histórii Sea of Thieves, čo je skvelá správa pre fanúšikov hry, pretože všetky predchádzajúce updaty Hungering Deep, Cursed Sails, Forsaken Shores, Festival of the Damned a Shrouded Spoils priniesli veľké množstvo obsahu.

Vývojári navyše oznámili, že vydaním Anniversary updatu ani zďaleka nekončia s pridávaním nového obsahu do hry, no podrobnosti ďalších zatiaľ neprezradili.

Samozrejme, rovnako ako všetky predchádzajúce prídavky do hry, aj tento bude pre všetkých hráčov zdarma.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk