Takto bude vyzerať nová verzia Xbox One bez mechaniky!

Takto bude vyzerať nová verzia Xbox One bez mechaniky!

 

Čisto digitálna konzola. Žiadne disky, žiadne krabice.

Vyzerá to, že špekulácie sú pravdivé a v máji sa dočkáme novej verzie konzoly Xbox One S, ktorá bude bez mechaniky. Konzola by sa mala volať Xbox One S All-Digital Edition a príde s 1TB pevným diskom už 7. mája 2019.

O existencii tejto konzoly sa špekulovalo už dlhšiu dobu a jediné čo nám chýba je jej oficiálne ohlásenie a predstavenie. To však vzhľadom na ďalšie leaky aj s výzorom konzoly sú iba formálnou záležitosťou.

Podľa zdrojov z webu WindowsCentral by mala konzola prísť s hrami Minecraft, Sea of Thieves a Forza Horizon 3, ktoré prídu vo forme kódov na registráciu. Konzola má byť oficiálne predstavená počas mesiaca apríl a zaujímavé bude hlavne to, aká bude cena tejto konzoly, nakoľko náklady na konzolu budú znížené, pretože v konzole nebude existovať mechanika. Taktiež bude zaujímavé aj to, či sa zmenšia rozmery konzoly vzhľadom na absenciu mechaniky.

Server WindowsCentral taktiež pripravil „mockup“ toho, ako by malo vyzerať balenie tejto konzoly a to kvôli tomu, aby ochránili zdroj, ktorý im túto informáciu poskytol.

Počas predsavenia konzoly by sme sa mali taktiež dozvedieť aj to, ako bude fungovať program výmeny krabicových verzií hier ktoré máte doma za digitálne verzie.

Zdroj: WindowsCentral

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk