Microsoft chystá ultimátne predplatné so zľavou: Xbox Game Pass Ultimate

Microsoft chystá ultimátne predplatné so zľavou: Xbox Game Pass Ultimate

 

Čo všetko obsahuje?

Fanúšikovia konzoly Xbox majú službu Gold takmer ako povinnú výbavu. Online hranie je totiž, podobne ako aj na konzolách Playstation 4 a Nintendo Switch, uzamknuté za túto „platobnú bránu.“

Na oplátku však dostávajú predplatitelia tejto služby 4 hry mesačne „zdarma.“ Napríklad tento mesiac to je RPG hra The Technomancer, Outcast – Second Contact, Ghost Recon Advanced Warfighter 2 a Star Wars Battlefront II (ten pôvodný).

Okrem toho však Microsoft ponúka aj službu Xbox Game Pass, kde majú predplatitelia prístup k viac ako 200 hrám z konzol Xbox One a Xbox 360 za jeden mesačný poplatok a Microsoft tam dokonca pridáva svoje hry hneď v dátum ich vydania, takže predplatitelia si mohli zahrať hry ako Crackdown 3, Forzu Horizon 4 atď. za 9,99€ mesačne.

Preto bolo len otázkou času, kedy sa tieto dve služby spoja do jednej vo výhodnom balíčku a vyzerá to tak, že ten čas prichádza. Podľa informácií totiž Microsoft čoskoro uvedie Xbox Game Pass Ultimate, ktorý ponúkne Xbox Live Gold a Xbox Game Pass v jednom balíčku za cenu 14,99€ mesačne, čo je 5€ zľava oproti tomu, keby ste si obe služby chceli kúpiť osobitne. Zatiaľ nevieme, kedy bude táto služba uvedená, no užívateľ, ktorý túto informáciu taktiež tvrdí, že túto službu budú mať členovia Insider programu za 1€ mesačne až do jej uvedenia na trh.

Zdroj: WindowsCentral

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk