Predstavenie novej Star Wars hry sa blíži

Predstavenie novej Star Wars hry sa blíži

 

Už tento víkend uvidíme viac.

Tak ako bolo sľúbené ešte minulý mesiac, už túto sobotu počas Star Wars Celebration nám Respawn predstaví bližšie detaily ohľadom ich pripravovanej hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Teraz sme sa dozvedeli o koľkej môžeme panel štúdia očakávať. A štúdio k tomu pripojilo aj malý darček v podobe štýlového obrázku. Podľa informácií Respawnu sa panel začne o 20:30 nášho času, 13. apríla, takže si poznačte kalendáre.


O hre sa toho až tak veľa nevie. Prakticky jediné čo vieme je to, že sa odohráva medzi tretím a štvrtým dielom filmovej ságy a budete hrať za padawana, ktorý prežil Order 66. Hlavná postava by sa mala volať Cal a malo by ísť o akčnú adventúru na štýl Force Unleashed, ktorá sa však bude držať viac pri zemi a bude realistickejšia.

Na hre pracuje štúdio známe vďaka hrám ako Titanfall a Apex Legends, no vývoj tejto konkrétnej hry vedie druhý tím vrámci štúdia pod vedením režiséra God of War 3 Stiga Asmussena. Vydanie je naplánované na posledné mesiace tohto roka a hra má prísť na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk