Sea of Thieves dostane novú, viac ako 10 hodinovú kampaň a PvP pre 24 hráčov

Sea of Thieves dostane novú, viac ako 10 hodinovú kampaň a PvP pre 24 hráčov

 

Rare pokračuje vo vylepšovaní svojej hry.

Už 30. apríla je naplánované vydanie Anniversary updatu pre Sea of Thieves. A britské štúdio Rare nám postupne odhaľuje a približuje jeho obsah.

Prvou veľkou zložkou tejto aktualizácie je Tall Tales, príbehová kampaň, ktorá hre doteraz chýbala. Prvá kapitola tejto príbehovej kampane s novými príbehmi, novými cutscénami a novými misiami má názov Shores of Gold a hráčom poskytne 10 hodín príbehového obsahu. Ďalšie kapitoly Tall Tales budú nasledovať počas roka a ich celkový počet by mal byť 9. Dominantou hrateľnosti by mali byť logické hádanky, súboje proti nepriateľom a bossom a zbieranie pokladov.

Druhou zložkou bude The Arena. PvP zložka hry, ktorá proti sebe postaví 20 hráčov (5 tímov po štyroch hráčov), ktoré budú mať 24 minút na to, aby nazbierali čo najviac pokladov, potopili čo najviac lodí a nenechali sa potopiť. Lode preto dostali úplne nový model poškodenia, kedy je možné cieliť konkrétne častí lodí a spôsobené poškodenie má reálny vplyv na „jazdné vlastnosti“ lode.

Okrem toho budú mať hráči k dispozícii nové činnosti ako rybolov a varenie, na čo je napojená nová frakcia v hre, ktorú môžete levelovať.

A mimochodom. Autori plánujú do budúcnosti do hry pridať virtuálnych domácich maznáčikov, ktorých si budete môcť zakúpiť.

Zdroj: Gamesradar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk