Čisto digitálny Xbox One S príde s troma hrami a atraktívnou cenou už v máji

Čisto digitálny Xbox One S príde s troma hrami a atraktívnou cenou už v máji

 

Ďalší leak naznačuje to, čo môžeme očakávať.

Už nejaký ten mesiac brázdia internetom špekulácie, že Microsoft chystá vydanie konzoly bez optickej mechaniky, čo by malo znížiť výrobné náklady a tým pádom aj cenu pre koncového zákazníka. Výmenou za to musíte „odprisahať,“ že všetky hry budete kupovať iba digitálnou cestou. Najnovšie špekulácie hovoria, že predstavenia konzoly sa dočkáme zajtra, počas relácie Inside Xbox.

Najnovšie sa však konzola omylom ukázala na stránkach nemeckého obchodu a následne bola z obchodu rýchlo stiahnutá. Tento časový priestor však stačil na to, aby sme získali obraz o tom, čo nás čaká.

Takže si zhrňme fakty. Xbox One S konzola bez optickej mechaniky sa bude nazývať Xbox One S All-Digital Edition a bude vydaná 7. mája 2019 za cenu 229,99€. To je síce menej ako oficiálna cena Xbox One S, no momentálne si viete na Slovensku kúpiť 1TB verziu konzoly aj pod 200€, čo veľmi nepodporuje zmysel kúpy tejto verzie konzoly, ale uvidíme.

Xbox One S All-Digital Edition vyjde s kapacitou disku 1TB a v balení bude trojica hier, takže si budete môcť užiť hranie hneď po kúpe. V prípade tejto konzoly to bude trojica Sea of Thieves, Minecraft a Forza Horizon 3. Samozrejmosťou je jeden ovládač. Čo sa dizajnu týka, konzola vyzerá presne ako klasická S konzola, akurát bez priestoru na vkladanie disku. Nevyzerá, že by sa zmenšili rozmery konzoly, no každopádne vnútorný priestor by práve vďaka absencii mechaniky mohol byť väčší, aj keď na druhej strane, Xbox One S nemal nikdy problémy s chladením.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk