Nová hra od tvorcov Hellblade príde v roku 2020

Nová hra od tvorcov Hellblade príde v roku 2020

 

Zaujímavé detaily o novom projekte.

Štúdio Ninja Theory nepatrí medzi najväčšie v hernom priemysle, no svoje kvality dokazujú neustále, aj keď niekedy sú ich hry kontroverznejšie, ako by sa patrilo (pozerám na teba DmC: Devil May Cry). Každopádne po vydaní skvelej a oceňovanej hry Hellblade: Senua Sacrifice majú údajne vo vývoji viacero herných projektov a jeden z nich sa dostane k hráčom už počas budúceho roka.

Tento rok na konferencii E3 ukážu svoju novú hru, ktorá je vo vývoji dlhých 6 rokov a niekomu sa podarilo dostať sa k informáciám o tejto hre. Už dlhšie vieme, že štúdio si zaregistrovalo ochrannú známku Bleeding Edge, čo by naznačovalo to, ako sa hra bude volať, no to nie sú práve tie najzaujímavejšie informácie.

Hra má byť údajne príbehovo zameranou hack&slash hrou, ktorá bude podporovať kooperatívne hranie pre štyroch hráčov. Hrať budete môcť za jednu zo štvorice postáv, pričom každá z nich bude mať iné schopnosti a možnosti pri boji.

Bleeding Edge bude mať údajne 18 levelov, ktoré budú rozmiestnené do šiestich unikátnych lokácií, pričom každý level by mal hráčom zabrať približne 90 minút hrania a každý z nich sa bude končiť súbojom s bossom, podobne, ako napríklad v minuloročnom God of War.

Príbeh hry nasleduje život štvorice postáv, ktoré opustili Zem po tom, ako bola napadnutá mimozemskou rasou a ich úlohou je zničiť tých, ktorí sú za inváziu zodpovední. Hra bude sci-fi zameranou a každá planéta, ktorú navštívite bola tiež napadnutá touto rasou.

Hra je postavená na Unreal Engine 4 a je najdlhšie vyvíjanou v histórii štúdia. Podľa užívateľa, ktorý uverejnil leak (ktorý následne potvrdili viacerí ďalší „leakeri) príde hra začiatkom roka 2020 a vzhľadom na to, že štúdio vlastní Microsoft, príde hra na platformy Xbox One a PC.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk