Cyberpunk 2077 bude mať „fíčurky,“ ktoré ste v hrách ešte nevideli

Cyberpunk 2077 bude mať „fíčurky,“ ktoré ste v hrách ešte nevideli

Hra je údajne úplne iná ako demo, ktoré sme videli.

Cyberpunk 2077 od poľského štúdia CD Projekt RED patrí medzi najočakávanejšie hry momentálneho herného priemyslu. Skvelá reputácia vývojárov v kombinácii s kvalitou Zaklínača 3 spôsobili, že hráči netrpezlivo hltajú každú informáciu o hre a očakávajú ohlásenie dátumu vydania.

Dizajnér questov Matusz Tomaszkiewicz poskytol rozhovor španielskemu webu v ktorom priblížil vývoj hry a taktiež aj stav v ktorom sa momentálne nachádza: „Hra je stále vo vývoji a chceme, aby bola najlepšia ako môže byť pri vydaní. Konštantne hru upravujeme a vylepšujeme, aby bola zaujímavejšia, aby bola hrateľnosť viac cool. Demo, ktoré sme ukázali minulý rok bola malá porcia hry. Nebolo tam ukázané, ako funguje otvorený svet hry a ako tento svet zapadá do príbehu. V hre je hromada vecí, ktoré sme ešte neukázali a na mnohých veciach ešte pracujeme. Môžem však povedať, že hra vyzerá úplne inak, ako keď sme ju naposledy ukázali.“

Tomaszkiewicz taktiež prezradil, že ich hra v prvom rade RPG hrou a FPS pohľad a súbojový systém je niečo, čo je pridané na tieto RPG systémy. Podľa neho si budeme môcť upraviť postavy prvkami, ktoré budú viditeľné na tejto postave. Taktiež potvrdil, že misie budú mať množstvo spôsobov, ako ich budeme môcť zdolať a hra obsahuje mechaniky, ktoré ešte neukázali.

Podľa neho v hre uvidíme mnoho herných prvkov a možností s ktorými sme sa v hrách ešte nestretli. S inými (ako napríklad smart-rifles) sme sa stretli, ale nevídame ich až tak často. Každopádne, veľké množstvo z týchto experimentálnych prvkov je ešte v štádiu vývoja a ťažko odhadnúť, či sa dostanú do plnej hry.

CD Projekt RED už pred nejakým časom oznámil, že tento rok sa ukáže na E3 a vo všeobecnosti sa očakáva, že podobne, ako v minulom roku, tak aj teraz dostanú priestor na konferencii Microsoftu. Dúfame, že sa tam konečne dočkáme dátumu vydania.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk