Hra, ktorú Ubisoft čoskoro ohlási bude nový Ghost Recon

Hra, ktorú Ubisoft čoskoro ohlási bude nový Ghost Recon

 

Už žiadne tajnosti.

Včera sme vás informovali o tom, že Ubisoft má v pláne ohlásiť novú Tom Clancy’s hru už vo štvrtok, 9. mája. Neboli sme si istý o ktorú hru však pôjde. Ohlásenie síce bolo teasované v Ghost Recon Wildlands, ale v tej hre sa objavil aj Sam Fisher zo Splinter Cell, takže v prípade Ubisoftu nikdy neviete.

Vyzerá to však tak, že novou hrou od Ubisoftu bude pokračovanie Ghost Recon Wildlands. Hra mala počas posledného víkendu „hranie zdarma“ pre všetkých hráčov a aj populárny streameri boli „motivovaní,“ aby vyskúšali nové DLC v podobe Operation Oracle.

Všetky tieto špekulácie o novej hre vyčistil priamo Twitter účet Ghost Recon, ktorý potvrdil, že 9. mája sa dočkáme ohlásenia novej Ghost Recon hry. Jedinou otázkou tak ostáva, či pôjde o pokračovanie open-world Wildlands, alebo sa séria vráti späť k viac lineárnejším dielom Advanced Warfare a Future Soldier, alebo nás Ubisoft prekvapí niečím novým a sviežim.

Z ťaženia Ubisoftu za mikrotransakciami a live service hrami je však zrejmé, čo môžeme očakávať aspoň v tomto aspekte novej hry.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk