Potvrdil (opitý?) kreatívny riaditeľ Ubisoftu (omylom) nový Splinter Cell?

Potvrdil (opitý?) kreatívny riaditeľ Ubisoftu (omylom) nový Splinter Cell?

 

Nevieme, či práve toto je ideálny spôsob na ohlásenie hry.

Herná komunita už niekoľko rokov prosí Ubisoft o nový diel v sérii Splinter Cell, no vydavateľ je zatiaľ ticho. Niekoľkokrát sa zmienil o možnej príprave nového dielu, no k oficiálnemu potvrdeniu zatiaľ neprišlo, takže stále čakáme a čakáme. A možno na tohtoročnej E3 budeme odmenení.

Prečo? Lebo jeden z kreatívnych šéfov Ubisoftu, Julian Gerighty si „pustil hubu na špacír“ na sociálnej sieti Twitter. S hrdosťou tam totiž oznámil, že spolu s producentom Danom Hayom a kreatívnym šéfom Camposom Oriolom pracuje na novej Splinter Cell hre.

...následne na to poprosil fanúšikov aby tento Tweet nezdieľali, pretože je dosť možné, že má problém...

...aby následne túto konverzáciu „ukončil“ v jasnom štýle...

Táto správa je však celkom prekvapujúca, pretože Gerighty ešte len pred niekoľkými týždňami dokončil The Division 2, kde pracoval ako kreatívny šéf. Taktiež to vytvára zmätok okolo nedávnych vyjadrení šéfa Ubisoftu Yvesa Guillemota, ktorý povedal, že „raz niečo nové v Splinter Cell sérii uvidíme,“ ale nemáme to vraj očakávať tak skoro.

Na toto celkom vtipné ohlásenie hry pri víne (bol Gerighty opitý?) reagoval aj Ubisoft a v ich oficiálnom vyhlásení sa píše, že Gerighty „očividne vtipkoval, tak ako Julian zvykne,“ a že to vyzerá, že ich „kreatívny šéfovia sa zabávajú“ a že „momentálne nemajú žiadne ohlásenia.“

Tak uvidíme. Gerighty povedal, že viac sa dozvieme na E3 2019, takže čoskoro zistíme, či to boli len „opilecké reči“ alebo skutočne pracuje na novom Splinter Cell.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk