Ubisoft neplánuje pokračovanie Rainbow Six Siege

Ubisoft neplánuje pokračovanie Rainbow Six Siege

 

Radšej prenesie túto hru na budúcu generáciu konzol.

Rainbow Six aj necelé štyri roky po vydaní prináša Ubisoftu milióny dolárov. Od vydania už bola hra schopná priniesť vydavateľovi viac ako miliardu a zdá sa, že hra sa tak skoro nezastaví.

A Ubisoft si je toho veľmi dobre vedomý. Hru tým pádom neplánuje cez vydanie pokračovania „poslať do dôchodku.“ Teda minimálne nie v najbližšej dobe. Vedúci vývoja Alexandre Remy prezradil, že pokračovanie nie je vo vývoji a dokonca nie je ani v pláne. Namiesto toho chcú vývojári hru preniesť na budúcu generáciu konzol v momente, keď sa dostanú na trh. Čo by nemal byť problém vzhľadom na to, že konzoly budú pravdepodobne spätne kompatibilné.

„Dôvod prečo to chce urobiť takto je ten, že nechceme segregovať komunitu medzi jednotlivými platformami. V ideálnom svete by sme chceli umožniť hráčom zo všetkých platforiem hrať spolu a túto filozofiu chceme preniesť do budúcej generácie. Urobíme všetko preto, aby hráči na konzolách boli v budúcej generácii braní ako hráči na high-end počítačoch.“ To taktiež naznačuje aj to, že vývojári by do hry (konečne) chceli priniesť cross-play medzi jednotlivými konzolami, prípadne aj medzi PC a konzolami. 

Ak ste teda dúfali, že hra sa s ohlásením nových konzol dočká pokračovania, tak na to pravdepodobne môžete zabudnúť.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk