Fanúšikovia Cyberpunku spisujú petíciu, aby sa Platinová trofej volal „You’re Breathtaking“

Fanúšikovia Cyberpunku spisujú petíciu, aby sa Platinová trofej volal „You’re Breathtaking“

 

Herný priemysel prináša aj zábavné historky.

Z hlášky You’re Breathtaking sa stane pravdepodobne meme na dlhé roky vrámci hernej komunity. Tak si ju pripomeňme ešte raz.

Takže v praxi to znamená, že túto hlášku z predstavenia Cyberpunku 2077 na Microsoft E3 2019 konferencii vidíte teraz takmer všade. A okrem toho aj to, že Keanu is the Best a ďalšie s tým súvisiace veci. Lenže fanúšikovia chcú, aby sa táto fráza navždy zapísala do herných dejín a to aj iným spôsobom.

Na Change.org bola totiž spustená petícia za to, aby bola Platinová trofej nazvaná „You’re Breathtaking.“ Platinová trofej sa udeľuje hráčom na konzole Playstation vtedy, keď získajú všetky ostatné trofeje v základnej hre. A aj keď Xbox platforma a ani Steam „Platinové trofeje“ nemajú, sme si istý, že by CD Projekt RED našiel spôsob, ako to tam zaimplementovať.

Autori si vytýčili cieľ vyzbierania minimálne 35 000 podpisov a veľmi rýchlo sa blížia cieľu. Takže ak sa chcete zúčastniť tejto šľachetnej petície, tak odkaz nájdete tu.

Je celkom fajn pocit, že predstavenie hry môže priniesť aj pekné momenty, na rozdiel od tých negatívnych, ktoré sa objavili v posledných dňoch.

Cyberpunk 2077 vychádza 16. apríla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4

Zdroj: Change.org

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk