Cyberpunk 2077 ponúkne viac milostných scén a možností „vzťahov“ ako Zaklínač 3

Cyberpunk 2077 ponúkne viac milostných scén a možností „vzťahov“ ako Zaklínač 3

V pravdepodobne tromfne Geralta.

Sme si istí, že toto je určite jedna z najdôležitejších fíčuriek v chystanej RPG od CD Projekt RED, Cyberpunk 2077. Možnosť užiť si po dlhej šichte, alebo nadviazať zmysluplný virtuálny vzťah je niečo, po čom neprahnú iba fanúšikovia Bioware hier. V, hlavná postava Cyberpunku 2077 to však bude mať ťažké. Prekonať Geralta a jeho radovánky nebude samozrejmosťou.

Lenže v CD Projekt RED si veria, že sa im podarí úspešné lovy Geralta nie len napodobniť, ale aj prekonať. Prezradil to vývojár z poľského štúdia Paweł Sasko v konverzácii na sociálnej sieti Twitter. Podľa jeho slov bude hra obsahovať dlhé questy a príbehy, ktoré budú zahŕňať potencionálne romániky hlavnej postavy s ďalšími NPC postavami.

„...keď sa budete k NPC postave správať pekne a postava k vám bude naklonená, niečo sa možno stane.“

Navyše, tým, že hlavná postava nie je preddefinovaná, ako Geralt v Zaklínačovi, dáva to vývojárom viac možností aj v tejto oblasti hry. Tým, že môžete hrať za ženskú postavu a aj za mužskú, budú sa líšiť aj postavy, ktoré budú mať záujem o vás. Tie budú zahŕňať „zmysluplné vzťahy“ ale aj „nočné zálety.“

Voľba je teda na vás.

Cyberpunk 2077 vychádza 16. apríla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk