Nie jednu, nie dva, ale tri Cyberpunk projekty má vo vývoji CD Projekt RED

Nie jednu, nie dva, ale tri Cyberpunk projekty má vo vývoji CD Projekt RED

 

Investori vedia aj to, čo bežní smrteľníci nie.

Zdá sa, že výlet do svetu Cyberpunku nie je pre poľské štúdio CD Projekt RED jednorazovou záležitosťou. Poľský biznis magazín Bankier.pl totiž prišiel s informáciou, že štúdio pracuje na troch samostatných projektoch v tomto svete. Takže okrem samotného Cyberpunku 2077 sa pravdepodobne dočkáme ďalších dvoch hier.

Prezradil to prezident štúdia Adam Kiciński: „Pracujeme na troch Cyberpunk projektoch. Na jednej hlavnej a dvoch ďalších hrách.

Viceprezident CD Projekt Red Piotr Nielubowicz dodal: „Náš ďalší veľký projekt bude taktiež zo sveta Cyberpunk a momentálne pracujeme na jeho vývoji. Berieme to ako ďalší veľký a inovatívny projekt pre naše štúdio.“

Jedným z týchto projektov je údajne samostatný multiplayerový komponent pre Cyberpunk 2077 na ktorom momentálne vo poľskom Vroclave pracuje viac ako 40 vývojárov. Či však tento mód stihne byť vydaný do vydania samotnej hlavnej hry sa zatiaľ nevie.

Čiže len pre zhrnutie. Prvý a najväčší tím pracuje priamo na hre Cyberpunk 2077. Ďalší pracuje na samostatnom multiplayerovom projekte do hry a tretí pracuje na „ďalšej veľkej hre,“ ktorá bude podľa všetkého taktiež zasadená do sveta Cyberpunk 2077.

Vyzerá to teda, že fanúšikovia štúdia sa majú na čo tešiť.

Cyberpunk 2077 vychádza 16. apríla na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Bankier.pl

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk