V Borderlands 3 budete „pingovať“ ostošesť. Alebo bojovať v nových dueloch

V Borderlands 3 budete „pingovať“ ostošesť. Alebo bojovať v nových dueloch

 

Autori pridali zopár zaujímavých možností.

Aj keď asi nemôžeme povedať, že Apex Legends vynašiel „ping“ systém na neverbálnu komunikáciu medzi spoluhráčmi, asi môžeme pokojne skonštatovať, že ho spopularizoval. Od kedy vyšla hra s týmto systémom vo februári, tak sa ním stihli „inšpirovať“ viaceré hry na čele s Fortnite a PUBG, čo len dokazuje, aký efektívny systém to je.

Teraz sa k nim pridáva aj Borderlands 3, ktorý síce nepatrí do žánru Battle Royale, no komunikácie je veľmi dôležitá, hlavne vzhľadom na kooperatívnu povahu hry. V hre tak budete mať možnosť poukazovať spoluhráčom na rôzne predmety/miesta/nepriateľov a vaša postava k tomu pridá kontextový komentár a vašim spoluhráčom sa na obrazovke objaví notifikácia.

Štúdio Gearbox zároveň potvrdilo, že do hry sa vráti možnosť duelu so spoluhráčom, no tentokrát v novej forme. Free-For-All dueling mode totiž umožní proti sebe bojovať až 4 hráčom naraz pričom staviť budete môcť všetko od cti, cez in-game peniaze až po zbrane. Rýchlo tak zistíte, kto z vás je lepší.

Borderlands 3 vychádza 13. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4. A posledný krát pripomíname, že už iba dnes si môžete zdarma stiahnuť DLC pre Borderlands 2, ktoré vám príbehovo prepojí dvojku a trojku.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk