Microsoft na tohtoročnom Gamescome chýbať nebude
Gamescom

Microsoft na tohtoročnom Gamescome chýbať nebude

 

Pomaly sa nám to začne plniť.

Vzhľadom na to, že Microsoft napriek koncu konzolovej generácie nevynechal tohtoročnú E3, asi ťažko sa dalo predpokladať, že sa nevyberú na výlet aj do Kolína, kde sa koncom augusta bude konať ďalší ročník výstavy Gamescom.

A Microsoft oficiálne potvrdil, že sa tam ukáže. A podobne ako v minulom roku, aj teraz sa tam ukáže v podobe relácie Inside Xbox, ktorá sa začne 19. augusta od 17:00. Takže namiesto klasickej konferencie to opäť bude takýto stream.

Streamovať sa bude aj v ďalších dňoch, konkrétne od 20. do 24. augusta. A ak sa plánujete vybrať do Kolína, tak k dispozícii budete mať first-party hry ako Age of Empires 2: Definitive Edition, Battletoads, Bleeding Edge, Gears 5, Halo: The Master Chief Collection on PC a Minecraft Dungeons.

Uvidíme aj chystané Xbox hry vrátane The Outer Worlds, Wasteland 3 či Age of Empires 4. Či sa však dočkáme aj informácií o novej Xbox konzole, Project Scarlett, to zatiaľ nevieme.

Microsoft chystá v najbližších mesiacoch veľké množstvo hier a Gamescom je tak ideálnou príležitosťou ako niektoré z nich ukázať. Uvidíme, či sa pripoja aj ostatné spoločnosti. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk