Príbeh novej Dragon Age hry nám naznačí séria noviel

Príbeh novej Dragon Age hry nám naznačí séria noviel

 

Vyzerá to, že špekulácie sa potvrdzujú.

Hneď po konci DLC pre Dragon Age: Inquisition, Trespasser sa začalo špekulovať o tom (a koniec hlavnej kampane to priamo naznačoval), kam sa vydáme v štvrtej časti tejto populárnej série. A viacero informácií viedlo komunitu k presvedčeniu, že hra sa bude odohrávať v Tevinter Imperium (odkiaľ pochádzal Dorian). A aj keď oficiálne zatiaľ nie je potvrdené nič, prichádzajú ďalšie náznaky.

Bioware totiž v marci 2020 plánuje vydať sériu krátky noviel s názvom Dragon Age: Tevinter Nights, kde budú spísané príbehy, ktoré píšu tvorcovia príbehu nového Dragon Age na čele s Patrickom Weeksom. Z názvu je zrejmé, že príbehy v knihe sa budú odohrávať práve v impériu, kde vládnu mágovia.

Z novej Dragon Age hry sme mali zatiaľ možnosť vidieť iba jediný teaser trailer. Medzitým sme sa však dozvedeli, že Bioware malo novú Dragon Age hru vo vývoji už dosť dlho (kódové označenie Joplin), no hra bola zrušená a vývojári presunutí na dokončenie hry Anthem. Až tesne pred jej vydaním sa začal budovať nový diel Dragon Age od začiatku, tentokrát pod kódovým označením Morrigan.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk