Šialenstvo, alebo vytrvalosť?: Tento hráč získal počas 10 rokov každý deň minimálne 1 achievement

Šialenstvo, alebo vytrvalosť?: Tento hráč získal počas 10 rokov každý deň minimálne 1 achievement

 

Úctyhodný úspech.

Sám rád zbieram achievementy v hrách. Nejdem sa za nimi pretrhnúť, no ak sa dajú získať, tak som rád. Môj rekord zbierania achievementov bez prerušenia? 53 dní v roku 2014, počas ktorých som získal 577 achievementov v celkovej „hodnote“ 7360 Gamerscore. Lenže, oproti užívateľovi s gamertagom winginor som úplný zelenáč.

Winginor totiž získal minimálne jeden achievement počas 3655 dní a jeho „séria“ sa tak natiahla na viac ako 10 rokov. Celé to odštartovalo 23. júla 2009, keď získal v hre Dynasty Warrior: Gundam achievement TOTAL SHOT DOWN 50000.

Za 10 rokov získal neuveriteľných 27977 achievementov v 1113 hrách a za to bol odmenený 774 215 Gamerscore bodmi. Celú štatistiku tohto pôsobivého úspechu si môžete pozrieť na stránkach Trueachievements, pre ktorý poskytol winginor aj zopár vyjadrení.

Podľa jeho vyjadrení si z neho síce priatelia robia srandu (vždy sa ho pýtajú, či už v daný deň odomkol nejaký achievement), no pre neho je to výzva a taktiež aj zábava: „Jedna z vecí, kvôli ktorým je to pre mňa jednoduchšie je fakt, že som softvérový vývojár a tak hry vidím z inej perspektívy. Preto dokonca obľubujem hranie zlých hier, aby som videl, čo ich robí zlými a kde urobili programátori zlú robotu.

Zbieranie achievementov je podľa neho vždy o tom, aby ste sa ukázali a ako chlapec, ktorý zbožňuje štatistiky je pre neho prirodzené, že sa vybral touto cestou: „Mám za sebou hromadu RPG hier na PC, SNES, PS1 a PS2 a stále mám mnoho diskov. S achievementami však viem vždy zaloviť v spomienkach a spomenúť si na zábavné zážitky.“

Winginor však ani po pokorení tejto méty neplánuje prestať. Uvidíme teda, kde sa jeho šialená séria skončí.

Zdroj: Trueachievements

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk