Tento Xbox One X je najkrajšou konzolou, ktorú Microsoft vytvoril

Tento Xbox One X je najkrajšou konzolou, ktorú Microsoft vytvoril

A ak ste fanúšikom Gears, tak ho musíte mať.

Microsoft produkuje relatívne veľa bundlov s konzolami Xbox. Vo väčšine prípadov však ide iba o jemnú zmenu farby konzoly a ovládača s pribalenou hrou. Nie však v prípade tohto bundle pri príležitosti vydania Gears 5.

Pôjde o Xbox One X konzolu s 1TB pevným diskom za štandardnú cenu stanovenú pre Xbox One X konzoly, čiže 499€. Konzola je vyvedená v snehobielej farbe na vrchu, pričom nechýba Gears Omen logo, ktoré je mimochodom spolu s „prasklinami“ laserovo vyryté do plastu. Na spodku konzoly sa zas nachádza Locust symbol.

Ku konzole nechýba limitovaný ovládač, ktorý pripomína Gears výzbroj. Podobne ako pri konzole, aj tu je štruktúra vytvorená za pomoci lasera a okrem toho na gamepade nechýbajú štrukturované triggery, gumený poťah na zadnej strane gamepadu, aby sa vám ovládač nešmýkal a k ovládaču bude pribalený aj kód na získanie špeciálneho skinu v hre.

Samozrejme v balení sa nachádza aj digitálna kópia Gears 5 spolu so všetkými ostatnými Gears hrami, čiže Gears 1 Ultimate, Gears 2, Gears 3 a Gears 4. Z nejakého dôvodu chýba Gears of War Judgment. V balíku bude taktiež pribalené aj mesačné členstvo v Xbox Game Pass Ultimate.

Ak však nemáte záujem a takúto konzolu, tak k dispozícii budú aj klasické verzie Xbox One S a Xbox One X konzol so všetkými Gears hrami vrátane Gears 5.

Gears 5 vychádza 10. septembra na PC a Xbox One.

Zdroj: Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk