V Gears 5 si budete môcť postaviť vlastnú mapu

V Gears 5 si budete môcť postaviť vlastnú mapu

Rozsiahle možnosti nového nástroja.

Ako už možno viete, piaty diel ságy Gears of War (tentokrát však už bez „of War) prinesie okrem kampane, multiplayeru a módu hordy aj úplne nový kooperatívny mód nazvaný Escape. Jeho premisou sú traja vojaci, ktorí sa schválne nechávajú zajať Snatchermi, aby následne umiestnili do hniezda Swarm toxický plyn po čom nasleduje útek preč. Ak máte však z celého módu miš-maš, je tu Hoffman, aby vám všetko vysvetlil.

Srdcom tohto módu je však Map Bulider nástroj, ktorý umožní všetkým hráčom vytvoriť pre mód Escape vlastné mapy. Tie budete, podobne ako v prípade SnapMap v Doome, stavať z preddefinovaných blokov. Následne stačí už len nastaviť parametre tejto mapy a pustiť sa do hrania. Tieto mapy budete môcť zdieľať s ďalšími hráčmi a vďaka tomu nikdy nebudete musieť hrať tú istú mapu.

A mimochodom. Microsoft predstavil špeciálnu verziu Xbox One X konzoly s tematikou Gears 5 o ktorej sme vás informovali v správe. Ak však chcete vidieť unboxing tejto konzoly, tak oficiálny Youtube kanál Gears of War vám ho ukáže.

Gears 5 vychádza 10. septembra na Xbox One a PC.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk