Gears 5 hlási hotovo a prekvapí ukážkou z kampane

Gears 5 hlási hotovo a prekvapí ukážkou z kampane

 

Už len mesiac.

Štúdio The Coalition oznámilo, že piaty diel tejto legendárnej série je hotový. Teda minimálne dostatočne na to, aby sa mohli začať kopírovať disky a distribuovať ich do obchodov pre hráčov. Do vydania hry zostáva ešte necelý mesiac, ktorý vývojárom umožní doladiť detaily a pripraviť sa na nával hráčov.

Vývojári taktiež zverejnili zoznam Achievementov v hre, ktorým opäť kraľuje achievement Seriously, ktorý patrí medzi tie časovo najnáročnejšie achievementy vo všetkých hrách. Aby ste získali 100GS za Seriously 5.0 budete musieť prejsť kampaň na Insanity, zdolať mód Escape na všetkých mapách so všetkými postavami, 20x si vyresetovať rank v multiplayeri a získať hodnosť Generála.

Prekvapením však je, že 19. augusta, na Opening Night Live na Gamescome 2019 sa dočkáme prvých oficiálnych záberov z kampane hry. Prekvapením je to preto, lebo podľa plánu štúdia mali kampaň ukázať až štyri dni pred vydaním hry.

Gears 5 vychádza 10. septembra na Xbox One a PC. Majitelia Ultimate Edície budú mať prístup k hre umožnení už od 6. septembra.

Zdroj: Twitter

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk