Forza Motorsport 6 bude stiahnutá z predaja a tak ju môžete získať zdarma. DLC sú navyše za extra nízku cenu

Forza Motorsport 6 bude stiahnutá z predaja a tak ju môžete získať zdarma. DLC sú navyše za extra nízku cenu

 

Definitívny koniec.

Šiesty diel série Forza Motorsport vyšiel ešte v roku 2015, no vyzerá to tak, že piatych narodením sa určite nedožije. Vývojári zo štúdia Turn 10 totiž oznámili, že hra dostáva status „End of Life,“ čo znamená, že 15. septembra bude úplne stiahnutá z predaja na Xbox Live Store a to vrátane všetkého DLC obsahu.

Znamená to, že jediný spôsob, ako sa po tomto dátume budete môcť k hre dostať bude fyzická kópia. Samozrejme, ak ste vlastníkom hry, tak ju budete môcť naďalej stiahnuť do konzoly a hrať do sýtosti.

Tým, že hra sa blíži ku koncu svojho pôsobenia v Xbox obchode, pripravili si vývojári zaujímavé ponuky, ktoré možno radi využijete. Už pravdepodobne viete, že hru si môžu až do 15. septembra stiahnuť všetci členovia Xbox Live Gold úplne zdarma. Získať ju môžete buď prostredníctvom svojej konzoly Xbox One, alebo cez tento link.

To však nie je všetko. Vývojári uplatnili taktiež 95% zľavu na všetok DLC obsah k hre, čo znamená, že namiesto 99,99€ zaplatíte za všetky DLC k hre iba 4,99€. Táto ponuka bude taktiež platiť do 15. septembra. Za túto cenu získate 105 DLCčok, no hlavne získate dvojicu veľkých expanzií k hre a to konkrétne Nascar Expansion a Porsche Expansion. Balíček môžete získať tu.

Zdroj: Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk