Ďalší dlhoročný člen Bioware opustil štúdio

Ďalší dlhoročný člen Bioware opustil štúdio

 

Tentokrát padol za obeť člen Dragon Age tímu.

Niekoľko dní po tom, čo zo štúdia Bioware odišiel producent Star Wars: The Old Republic a Anthem Ben Irving, ohlásil svoj odchod zo spoločnosti ďalší vysokopostavený člen tohto legendárneho kanadského štúdia.

Fernando Melo bol producentom Dragon Age: Origins a následne sa presunul k sérii Mass Effect, kde bol producentom Mass Effect: Andromeda. Po zrušení Montrealského štúdia a po komerčnom neúspechu Andromedy sa presunul späť k sérii Dragon Age, kde pôsobil ako hlavný producent v chystanom štvrtom pokračovaní tejto série.

Melo tvrdí, že rozhodnutie opustiť Bioware bolo ťažké, no išlo o výlučne jeho rozhodnutie, nakoľko sa chce na chvíľu „odpojiť“ zo sveta vývoja hier a preskúmať, čo chce so svojim životom robiť ďalej.

Každopádne to na Bioware nevrhá veľmi priaznivé svetlo a mnoho neprajníkov už štúdiu predpovedá rovnaký osud, aký postihol Visceral Games pred niekoľkými rokmi.

Nový Dragon Age bol predstavený koncom minulého roka a jeho kódové označenie je Morrison. O hre však okrem teaser traileru nevieme prakticky nič.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk