Gamestop sa opäť hrá s citmi fanúšikov Splinter Cell

Gamestop sa opäť hrá s citmi fanúšikov Splinter Cell

 

Prečooooooo?

S novým Splinter Cellom je to ako na hojdačke. V jednu chvíľu to vyzerá, že ohlásenie nového dielu je už na spadnutie a následne to Ubisoft „zabije,“ rovnako ako nadšenie fanúšikov Sama Fishera. A vždy keď už fanúšikovia prestanú dúfať, že niečo uvidíme, objaví sa niečo nové, čo ich opäť nabudí. A presne tento cyklus sa opakuje znova.

Prednedávnom vyhlásil šéf Ubisoftu Yves Guillemot, že hľadajú správnu cestu, ako dostať Splinter Cell opäť na trh. Keď im však osobne môžem poradiť, určite to nie je takto.

Ale späť k téme. Guillemot už niekoľko mesiacov/rokov odmieta potvrdiť vývoj novej hry v sérii a vždy sa vyhovára na niečo iné. A presne kvôli jeho postoju fanúšikovia prestávajú dúfať.

Lenže. Na stránke populárneho obchodu s hrami Gamestop sa objavili okuliare na nočné videnie v štýle Sama Fishera. Na tom by nebolo nič zvláštne, merch je veľmi populárny aj pri sériách, kde nevychádzajú nové hry. Zaujímavý je však popis, k tomuto výrobku. Píše sa v ňom totiž:

„Po prvý krát od príchodu značky Spliter Cell v roku 2002, po deviatich AAA+ hrách a s desiatou hrou na obzore, toto je vašou prvou príležitosťou vlastniť známe Ultra High-Frequency Sonar Goggles, ktoré nosí Sam Fisher...“

Hádam sa nikto opäť nehrá s citmi fanúšikov...

Zdroj: Gamestop

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk