Dragon Age tak skoro určite neuvidíme, no Anthem tu s nami ešte zostane

Dragon Age tak skoro určite neuvidíme, no Anthem tu s nami ešte zostane

 

Aktualizácia zo štúdia Bioware.

Bioware nezažíva práve najšťastnejšie obdobie, no zdá sa, že legendárne štúdio je odhodlané napraviť si svoju reputáciu. Po dlhej odmlke sa ozval šéf štúdia Casey Hudson, aby nám prezradil, čo sa za posledné obdobie udialo a taktiež aj udeje.

Blog je rozdelený na niekoľko častí, takže si v skratke zhrňme, čo nové sme sa dozvedeli

Anthem – Zdá sa, že Bioware skutočne neklamalo, keď tvrdili, že od hry tak skoro neodídu. Podľa Hudsona bol nedávno vydaný Cataclysm event iba začiatkom, no cieľom štúdia je dostať hru do takého stavu, aby naplnila svoj potenciál. Na hre pracuje dvojica tímov: Jeden sídli v Edmontone a druhý v Austine a tí pracujú „na dlhodobej vízii pre hru,“ no tá si vyžaduje čas.

Star Wars: The Old Republic – Štúdio v Austine taktiež ďalej podporuje MMORPG hru SWTOR. Do hry sa chystá nová expanzia s názvom Onslaught, ktorá prinesie dve nové planéty a hráči sa vrátia aj na planétu Corellia.

Ďalšie projekty – Ako veľmi dobre vieme, Bioware pracuje na novej Dragon Age hre, ktorú ohlásili ešte v minulom roku. No podľa slov Hudsona sa jej očividne ešte tak skoro nedočkáme, pretože hra je stále v pred-produkcii, no údajne vyzerá skvelo. Okrem toho však Bioware pracuje aj na ďalších neohlásených projektoch (v množnom čísle)

Sťahovanie – Jeden z dôvodov, prečo bolo okolo Bioware v poslednej dobe tak ticho bol fakt, že Edmontonská časť štúdia sa sťahovala do úplne novej budovy, ktorú im kúpil papa EA. Tak dúfajme, že to znamená, že sa vydavateľ nechystá Bioware tak skoro zatvoriť.

Zdroj: Bioware

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk