Ubisoft prepcháva Rainbow Six: Siege mikrotransakciami ale nerieši základné problémy s hrou

Ubisoft prepcháva Rainbow Six: Siege mikrotransakciami ale nerieši základné problémy s hrou

 

Tak trochu hanba.

Už je to nekonečný kolobeh fungovania Rainbow Six: Siege a úprimne už je to unavujúce. Ubisoft vydá novú Operáciu, hráči zažívajú katastrofálne zážitky pri hraní a Ubisoft s tým nič nerobí. Hlavné je, že do hry postupne pridávajú ďalšie speňaženie vo forme Battle Passu.

O čom je reč? Ubisoft spustil Operation Ember Rise a s ním priniesol dvojicu nových operátorov. Amaru a Goya. A všetko ide tak, ako pri predchádzajúcich Operáciách. V momente vydania novej sa hráči v hodnotených rebríčkoch pustia do DDoS útokov na ostatných hráčov. Schválne som včera vyskúšal niekoľko zápasov a v šiestich z desiatich som bol počas zápasu odpojený kvôli vysokému pingu, bez toho, aby som mal problémy s internetom.

A nie som jediný. Ubisoft fóra sú plné hráčov, ktorí sa sťažujú na to, že sú vykopnutý z hry kvôli DDoS útokom, ktoré podnikajú súperi, ktorí tak získavajú víťazstvá zdarma. Je smutné, že za štyri roky od spustenia hry Ubisoft nie je schopný tento pretrvávajúci problém napraviť. Ba čo viac, s pribúdajúcim časom sú tieto problémy horšie a horšie. A namiesto reálnych riešení tu máme len trápne sľuby o „náprave v budúcnosti“ a čoraz viac spôsobov, ako od hráčov vytiahnuť peniaze bez toho, aby boli investované do infraštruktúry alebo podpory hry.

Zdroj: vlastné/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk