Anthem opúšťa plánované „akty“ a vývojári kompletne prepracujú hru

Anthem opúšťa plánované „akty“ a vývojári kompletne prepracujú hru

 

Veľké zmeny, na ktoré si však budeme musieť počkať.

Podujatie Cataclysm v Anthem končí a aj keď hra si bez pochýb stále zaslúži veľkú kritiku, tak to bol nepochybne krok vpred. Lenže s jeho finálnou kapitolou dnes sa mnoho hráčov pýta, čo ďalej. Vývojári totiž pred spustením tohto podujatia tvrdili, že ide o časovo obmedzené podujatie, ktoré sa skončí a tento obsah následne z hry zmizne.

Na tieto otázky (ne)odpovedal šéf Live Service vývoja v Bioware, Chad Robertson. Podľa neho zaznamenali v Anthem výrazné zvýšenie počtu hráčov počas konania Cataclysm a sú odhodlaní na hre pracovať ďalej.

Lenže aj oni sú si vedomí, že na to, aby hra dosiahla svoj potenciál sú potrebné zmeny, ktoré sa dotknú základných pilierov hrateľnosti a herných mechaník a zmena týchto si vyžiada veľa času.

To však znamená to, že Bioware kompletne zrušilo Akty v hre, ktoré mali naplánované podľa roadmapy. To znamená, že namiesto toho sa hráči dočkajú sezónnych aktualizácií, ktoré prinesú „výzvy a zmeny, ktoré si hráči užijú.“ Nič konkrétne ohľadom dátumov a toho, o aké výzvy pôjde neprezradil.

 

Prakticky to znamená, že Bioware plánuje vydanie Anthem 2.0. Kompletne prekopanej verzie hry a momentálne obetuje vývoj plánovaného obsahu v prospech obrovských zmien v hre. Či to však hru zachráni, to nám povie až budúcnosť.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk