Inside Xbox nás zasvätil do streamovania a poskytol pohľad na The Outer Worlds

Inside Xbox nás zasvätil do streamovania a poskytol pohľad na The Outer Worlds

 

Nič nečakané sme sa však nedozvedeli.

Tak ako sme predpovedali ešte pri ohlásení Inside Xbox, nič zásadné sme sa nedozvedeli, pretože Microsoft si pravdepodobne všetky veľké ohlásenia šetrí na X019 v Londýne, ktorý sa odohrá 14. až 16. novembra v Londýne.

Niekoľko zaujímavostí však predsa len padlo a tak si ich poďme rozobrať. A ak máte niečo vyše hodiny času, tak záznam z Inside Xbox si môžete pozrieť nižšie:

V prvom rade Microsoft ohlásil príchod nových hier do služby Xbox Game Pass na PC. Novými prírastkami budú hry Cities: Skylines, Saints Row 4, Bad North a Dirt Rally 2.0. Okrem toho spoločnosť ohlásila nové aktualizácie pre Xbox aplikáciu na PC a taktiež aj zmeny, ktoré prídu do Xbox Game Baru.

Ohlásenia sa dočkala nová indie hra Felix the Reaper, ktorá spojí komédiu s logickými hádankami a hra bude hneď v deň vydania dostupná v Xbox Game Passe. Vydanie je stanovené na 17. októbra.

Project xCloud, streamovacia služba Microsoft a konkurent pre Google Stadia hlási svoj príchod na scénu v podobe uzavretého testovania. Bohužiaľ, prvá fáza testovania bude obmedzená pre USA, UK a Kóreu, a taktiež bude dostupná iba na operačnom systéme Android. K dispozícii budú hry Halo 5: Guardians, Gears 5, Sea of Thieves a Killer Instinct, no postupne budú pridávaní ďalší používatelia a ďalšie hry.

K hraniu budete samozrejme potrebovať svoj štandardný Xbox účet a Xbox ovládač s podporou Bluetooth.

Separátna technológia tzv. Console Streaming, čo je vlastne Remote Play z Playstation konzol a umožní vám hranie na cestách, pričom váš domáci Xbox bude fungovať ako „server“ nebola priblížená a o nej sa viac dozvieme neskôr.

Príchod na konzolu Xbox hlási pirátska MMO Atlas, ktorá sa do programu Game Preview dostane 8. októbra. Svoj príchod hlási aj nová mapa pre hru od štúdia Bohemia Interactive, DayZ. jej názov je Livonia.

Najväčší priestor si však pre seba ukrojila očakávaná RPG hra od štúdia Obsidian, The Outer Worlds, ktorá vychádza 25. októbra. Vtipný trailer je doplnený krátkymi zábermi z hrania a komentárom vývojárky hry.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk