Mód kariéry vo FIFA 20 je bugfestom a EA namiesto opráv maže negatívne komentáre

Mód kariéry vo FIFA 20 je bugfestom a EA namiesto opráv maže negatívne komentáre

 

Gratulujeme.

EA Access je pre vydavateľa taký „double-edge sword.“ Na jednej strane za mesačný poplatok sprístupnia hráčom na skúšku predčasne hru a to ešte pred jej oficiálnym vydaním. No na strane druhej môže za ten čas komunita odhaliť problémy, ktorými hra trpí (ehm. Star Wars Battlefront 2).

A presne to sa stalo pri novom ročníku futbalovej série FIFA 20. Prakticky hneď po spustení EA Access Trial pre túto hru sa začali ozývať nespokojní hráči s tým, že mód kariéry trpí veľkým množstvom bugov a problémov, ktoré ničia zážitok z tohto módu a spôsobujú hráčom veľké problémy pri hraní. Od drobností ako napríklad nezmyselnom systéme interview, zlých súpiskách v Lige Majstrov, bugy pri prechode z Európskej Ligy do Ligy Majstrov až po tie závažnejšie.

Medzi tie napríklad môžete zaradiť to, že váš hráč má 0 Star Skills, akákoľvek zmena platov hráčov vás môže stáť okamžite miesto manažéra, gramatické chyby v interview, alebo fakt, že hráči ktorí majú 80+ Staminu už na konci prvého polčasu nevládzu. Je toho proste veľa a mnoho z týchto problémov sa dajú prisúdiť tomu, že vývojári módu Kariéry nevenovali dostatok pozornosti.

Ako každý vzorný hráč, tak aj komunita série FIFA začala tieto bugy nahlasovať na fórach, no na ich prekvapenie boli ich komentáre vždy zmazané adminmi a niekoľko užívateľov dostalo rovno ban. Taktiež začali automaticky mazať príspevky, ktoré radili ostatným užívateľom, ako majú požiadať o vrátenie peňazí za hru.

Keď sa však začala šíriť správa, že admini postupne „likvidujú“ negatívne príspevky, spustila sa vlna kritiky na komunitného manažéra série, ktorý následne umožnil vytvorenie jedného fóra, ktorý obsahuje všetky bugy ktorými trpí mód kariéry.

Zároveň prezradil, že tím si je vedomí toho, že s týmto módom nie je všetko s kostolným poriadkom, no momentálne neexistuje časový rámec, kedy sa hráči dočkajú patchu, ktorý tieto problémy opraví.

Zdroj: EA Forums/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk