Takto sa zmenila séria Destiny za šesť rokov existencie

Takto sa zmenila séria Destiny za šesť rokov existencie

 

Prvá misia v novom kabáte.

Dnes vychádza nie len nová expanzia pre Destiny 2 s názvom Shadowkeep, ale aj free-to-play verzia hry s názvom Destiny 2: New Light. Ak hľadáte to, čo všetko v tejto verzii hry nájdete, odporúčam vás na tento článok.

Ak ste starým harcovníkom série, veľa sa pre vás nemení. Teda prakticky nič. Začnete tam, kde ste skončilo a hneď získate prístup na Mesiac, kde nájdete nové misie, nový obsah a začiatok novej sezóny, Season of Undying.

Ak však bude pre vás New Light prvou zástavkou pri hraní Destiny, tak možno zažijete tak trochu iný začiatok. Autori totiž do tejto verzie hry pridali úplne prvú misiu z prvého dielu Destiny, ktorá sa odohráva v Cosmodrome. Kampaň Destiny 2 sa začínala úplne inak a toto tak bude veľká zmena. Zároveň nám to však dáva príležitosť pozrieť si, ako táto misia vyzerá niekoľko rokov po tom, čo sme ju mohli prežiť v prvom Destiny.

Po prejdení tejto misie budete automaticky posunutý na Power Level 750 as budete si môcť užívať všetok obsah, ktorý Destiny 2: New Light ponúka.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk