Chystá sa Definitívna edícia Shadow of the Tomb Raider

Chystá sa Definitívna edícia Shadow of the Tomb Raider

 

Aké prekvapenie...

Ak ste čakali na to, že po vydaní Shadow of the Tomb Raider a oznámení Season Passu sa hra dočká aj „kompletnej edície“ nejaký rok po vydaní, tak máme pre vás dobrú správu. Vyzerá to tak, že presne také niečo sa chystá.

Austrálska a Kórejská agentúry, ktoré sa zaoberajú udeľovaním hodnotenia prístupnosti pre zábavné produkty totiž udelili hodnotenie produktu s názvom Shadow of the Tomb Radier: Definitive Edition. Prekvapujúce však je, že hodnotenia dostal tento produkt iba vo forme verzií pre Xbox One a PC. Playstation 4 verzia zatiaľ chýba.

Sérii Tomb Raider nie je takéto vydávanie definitívnych edícií vôbec cudzie a jej predchodca, Rise of the Tomb Raider sa dočkal tzv. Croft Edície, ktorá obsahovala základnú hru a všetok DLC obsah v jednom balení a to isté sa čaká aj od jej pokračovania.

Zvláštne na tom však je, že posledný kúsok DLC obsahu ešte nebol vydaný a dokonca ani oznámený. V hre stále svieti nápis Coming Soon. Doteraz bolo vydaných 7 „bonusových hrobiek“ s názvami Forge of Destiny, Path of Huracan, Howl of the Monkey Gods, The Sixth Seal, Slayer’s Gauntlet, Zipacna’s Craving a Mother Protector. Dúfajme teda, že toto DLC bude vydané spolu s touto edíciou. Ak ho Square medzitým nezrušil.

Zdroj: NeoGAF

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk