Nová Batman hra dostala ďalšie „potvrdenie,“ no hlas hlavnej postavy bude iný

Nová Batman hra dostala ďalšie „potvrdenie,“ no hlas hlavnej postavy bude iný

 

Kto bude hlasom Batmana?

Je už prakticky verejným tajomstvom, že vo vývoji je nová Batman hra, ktorú tvoria autori Batman: Arkham Origins, štúdio Warner Bros. Montreal. Hra síce ešte nie je oficiálne oznámená, no náznakov je už toľko, že o tom nepochybuje asi nikto.

Preto dostal „hlas“ Batmana, Kevin Conroy v rozhovore s magazínom JOE otázku, či bude Batmanom aj v tejto chystanej hre. No jeho odpoveď bola negatívna. Prezradil, že nevie prečo sa štúdio rozhodlo pre iný hlas pre Batmana, no na projekte sa nepodieľa.

Conroy požičal svoj hlas Batmanovi v trojici hier od štúdia Rockstar: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight. V jedinej hre od Warner Bros. Montreal si Batmana zahral Roger Craig Smith a podľa jeho príspevku na Twitter je dosť možné, že práve on si túto rolu zopakuje aj teraz.

Nová Batman hra má byť inšpirovaná sériou komiksov Court of Owls a s určitosťou o nej zatiaľ nevieme povedať nič. Všetky informácie spadajú do kategórie leakov a špekulácií. No už len fakt, že Conroy nevyvrátil existenciu novej Batman hry naznačuje, že tieto informácie nie sú až tak mimo.

Zdroj: JOE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk