Druhá expanzia The Division 2 príde tento mesiac, no bez raidu

Druhá expanzia The Division 2 príde tento mesiac, no bez raidu

 

Ten bol odložený.

Ubisoft a štúdio Massive pokračujú v podpore svojej looter-shooter hry The Division 2 a už na tento mesiac plánujú vydanie druhej expanzie, ktorá bude, tak ako prvá, pre všetkých hráčov zdarma. Autori však okrem toho priniesli aj zlé správy.

Nová expanzia má názov Pentagon: The Last Castle a prinesie so sebou nové misie, novú špecializáciu, nový PvP mód a hlavne nový loot. Ak máte zakúpený Year 1 Pass, tak sa k expanzii dostanete 15. októbra. Všetci ostatní si budú musieť ešte týždeň počkať, pretože prístup k nej získajú 22. októbra.

Expanzia sa bude venovať frakcii Black Tusk, ktorá sa snaží získať kontrolu nad bioreaktorom, ktorý môže liečiť „green poison,“ ktorý spôsobil celý tento bordel v ktorom sa séria Division príbehovo nachádza. Budete bojovať v Pentagone ale aj v tajných tuneloch, ktoré boli vybudované počas Studenej vojny.

Nová špecializácia má názov The Technician a jeho špeciálnou zbraňou je multiple-missile launcher, ktorý sa môže zamerať na šiestich nepriateľov naraz . Novým PvP módom zas bude Team Elimination, ktorý proti sebe postaví dva tímy vo formáte 4v4 a jeden zápas môže mať až sedem kôl. S týmto módom príde aj nová mapa s názvom Wharf.

Bohužiaľ, súčasťou druhej expanzie nebude sľúbený Raid. Štúdio ho odložilo až na rok 2020 a dôvod odkladu je kvalitatívny: „Viac času umožní vývojárskemu tímu sústrediť sa na celkovú kvalitu The Division 2 a taktiež bude znamenať aj zlepšený štandard kvality v samotnom Raide.“ Konkrétny dátum vydania Raidu vška štúdio nekonkretizovalo.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk