20€ za nič: Destiny 2 vám ponúka „preskočenie grindu“ ktoré nedáva zmysel

20€ za nič: Destiny 2 vám ponúka „preskočenie grindu“ ktoré nedáva zmysel

 

Ani logicky a ani prakticky to žiaden zmysel nedáva.

Destiny 2: Shadowkeep je už nejaký ten týždeň vonku a keď vás expanzia zaujala, tak si môžete napríklad prečítať recenziu, ktorú sme si pre vás pripravili.

V prípade, že však vo svete Destiny 2 začínate, tak vašou štartovacou čiarou bude Power Level 750, pričom hra vás veľmi rýchlo prevedie levelmi 800 a až pri leveli 900 začnete výrazne spomaľovať v získavaní nových levelov. Včera sa však objavil v obchode predmet, ktorý vám má túto cestu uľahčiť.

Jeho názov je Character Power Level Boost a vďaka nemu sa za 20€ na jednu postavu dostanete okamžite na Power Level 900. Pre lásku Božiu vás však prosím, nekupujte si ho. A vysvetlím vám aj prečo a ako celý systém obísť.

Tento Character Power Level Boost sa dá aplikovať iba na druhú a tretiu postavu, ktorú si vytvoríte, takže na prvej musíte aj tak grindovať. Nebojte sa však, pretože grind zo 750 na 900 je skutočne veľmi rýchly. Môže vás to však lákať, pretože momentálne je vo svete Destiny 2 aktívny Iron Banner PvP event, kde sú hráči s nižším Power Levelom v jednoznačnej nevýhode.

Čo však namiesto toho spravte je toto: Keď sa s prvou postavou dostanete na cez Power Level 900 a chcete si vytvoriť druhú postavu, tak jednoducho pošlite niekoľko zbraní s vysokým Power Levelom, ktoré však nepoužívate vašej druhej, alebo tretej postave cez Vault a keď si ich odtiaľ s týmto postavami „vytiahnete,“ veľmi ľahko a veľmi rýchlo sa dostanete cez Power Level 900.

Bungie teda vymyslelo predraženú mikrotransakciu, ktorá je nie len že smiešna, ale dokonca aj úplne zbytočná. A mimochodom. Stojí viac ako polovicu ceny celej Shadowkeep expanzie.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk