Star Wars: Jedi Fallen Order bude na vylepšených konzolách smerovať k 60FPS

Star Wars: Jedi Fallen Order bude na vylepšených konzolách smerovať k 60FPS

 

Potešujúca informácia.

Už len necelý mesiac a konečne sa dočkáme singleplayer dobrodružstva zasadeného do sveta Star Wars a všetci fanúšikovia univerza sa modlia, aby to vývojári nepokašľali. Aby ste však získali lepšiu predstavu o hre, Respawn včera umožnil niektorým redakciám vypustiť vonku niekoľko nových záberov z hrania, ktoré môžete sledovať nižšie.

Okrem toho sa však producent hry, Paul Hatfield rozpovedal o tom, ako bude hra fungovať na vylepšených verziách konzol Xbox One X a Playstation 4 Pro. A vyzerá to, že tie zlepšenia nebudú malé.

Ako možno očakávať, základné konzoly budú fungovať v 30FPS a v rozlíšeniach, ktoré dosiahnu maximálne 1080p, no možno sa nepriblížia ani k tomuto. Vylepšené konzoly však ponúknu dvojicu módov. Kvalitatívny, ktorý bude zvýhodňovať rozlíšenie, no hru uzamkne na 30 FPS. Už je potvrdené, že tento mód pobeží na Xbox One X v 4K rozlíšení, no rozlíšenie Playstation 4 Pro verzie zatiaľ nie je známe (pravdepodobne 1440p).

Výkonnostný mód však uprednostní framerate a odomkne ho na 60FPS, no bude to na úkor rozlíšenia. Hatfield však povedal, že tento mód bude cieliť na dosiahnutie 60FPS, takže je otázne či sa dočkáme aj stabilného frameratu.

A keď hráte na PC, tak vývojári pred niekoľkými dňami zverejnili HW nároky na túto verziu hry, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychádza 15. novembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk