Bioware si pripomína Mass Effect sériu cez tieto úžasné brnenia v Anthem

Bioware si pripomína Mass Effect sériu cez tieto úžasné brnenia v Anthem

 

Nie sú však práve najlacnejšie.

Ak ste to náhodou nezaregistrovali, tak momentálne prebieha N7 Week, čiže týždeň počas ktorého by si fanúšikovia Mass Effect série mali spomenúť na tento svet, ktorý priniesol emócie každého druhu. A keď ste si to nevšimli, tak sa ani nečudujeme, pretože momentálne asi neexistujú žiadne nové informácie o tejto sérii, ktoré by fanúšikov potešili.

Ako náplasť nám však Bioware poskytlo nový obsah pre Anthem, ktorý nám má práve pripomenúť sériu Mass Effect. A pri pohľade naň sa vyroní nejedna nostalgická slzička.

Každá z hrateľných herných tried totiž dostala jednu novú sadu brnenia, ktorá ja výrazne inšpirovaná rasami v sérii Mass Effect. Lacné však nie sú. Ak si ich chcete zaobstarať, tak jedna sada vás bude stáť 61 tisíc in-game coins, alebo 850 Shards, čo je mena, ktorú si kupujete za reálne peniaze a v prepočte stoja približne 8€.

The Asari Storm

The Turian Ranger

The Quarian Interceptor

The Krogan Colossus

Okrem toho nájdete v obchode aj špeciálny Shepardov tanec ako emote, ktorý stojí 23 tisíc coins a grafický balíček Andromeda Initiative, aby ani Mass Effect Andromeda nezostal pozadu. Ten stojí 38 tisíc.

Brnenia však budú v hre dostupné iba 7 dní a ťažko povedať, či sa niekedy vrátia.

Zdroj: Bioware

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk