Xbox konzola za vás po novom vyberie, akú hru si máte zahrať

Xbox konzola za vás po novom vyberie, akú hru si máte zahrať

 

Niečo, čo by sa zišlo aj do šatníkov niektorých ľudí.

Poznáte ten pocit, kedy máte v konzole, alebo na PC nainštalované desiatky hier, no napriek tomu si jednoducho nemáte čo zahrať? Niektorým sa to stáva hádam až príliš často a nie je to príjemný pocit. Niekedy však stačí sa trochu lepšie pozrieť na svoju knižnicu hier a hneď objavíte niekoľko kúskov, ktoré by ste si mali zahrať, no ešte ste na ne nemali čas.

A s týmto vám pomôže nová skúšobná funkcia Xbox One Dashboardu, ktorú Microsoft momentálne testuje cez svoj Xbox Insider program. Reprezentuje ho malá ikonka v pravom hornom rohu vašej knižnice a po jej aktivovaní vám konzola vyberie z nainštalovaných hier jednu náhodnú hru, ktorú si môžete hneď spustiť.

Takže, keď sa neviete rozhodnúť vy, tak za vás rozhodne vaša konzola. Zatiaľ je však táto funkcia vo fáze testovania a keď ju vo svojej konzole nevidíte, tak pravdepodobne nie ste súčasťou Xbox Insider Skip Alpha programu. Uvidíme, či sa Microsoft rozhodne ju následne vydať aj pre všetkých používateľov, alebo zostane iba v testovacej skupine. 

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk