Dnes uvidíme nové hry od Rare a Obsidianu. Nečakajte však Xbox Scarlett, no môžete získať Game Pass Ultimate zdarma

Dnes uvidíme nové hry od Rare a Obsidianu. Nečakajte však Xbox Scarlett, no môžete získať Game Pass Ultimate zdarma

 

Súhrn špekulácií pred dnešným večerným vysielaním.

Už dnes od 21:00 sa začne vysielanie relácie Inside Xbox, ktorá nám predstaví, čo je nové v kuchyni štúdií Microsoftu. A Microsoft je celkom sebavedomý a tvrdí, že pôjde o najväčší Inside Xbox v histórii. Tak si poďme zhrnúť, čo vieme, čo očakávame a čo naopak neočakávame.

ŽIADEN PROJECT SCARLETT

Ak ste dúfali, že Microsoft utrúsi niečo o svojej novej konzole, tak radšej na to rovno zabudnite. Marketingový šéf Microsoft Aaron Greenberg totiž na sociálnej sieti Twitter potvrdil, že X019 a Inside Xbox budú o hrách pre Xbox One a PC a Scarlett si nechávajú na rok 2020.

NOVÉ HRY MINIMÁLNE OD DVOCH ŠTÚDIÍ

Známy herný analytik Daniel Ahmed potvrdil, že počas relácie Inside Xbox budú predstavené úplne nové hry od štúdií Obsidian (tí nedávno vydali The Outer Worlds) a Rare (tvorcovia Sea of Thieves). Okrem toho sa dozvieme aj dátumy vydania hier Bleeding Edge (tam sa hovorí o dátume 24. marec 2020), Minecraft Dungeons a Wasteland 3. No Microsoft má podľa jeho slov pripravené aj nejaké eso v rukáve, takže sa zjavne máme na čo tešiť.

RAGE 2 A ĎALŠIE HRY V XBOX GAME PASS

Nepochybne sa dočkáme ohlásenie nových hier do služby Xbox Game Pass a vyzerá to tak, že jednou z nich bude tohtoročná FPS hra od Bethesdy, Rage 2. Hra sa totiž tak trochu predčasne objavila v dashboarde konzoly Xbox One ako hra, ktorá je zahrnutá do tejto služby.

VĎAKA MIXPOTU MOŽNO VYHRÁTE XBOX GAME PASS ULTIMATE

Ako to už býva tradíciou, Microsoft odmení hráčov za sledovanie Inside Xbox cez službu Mixer. Nazýva to Mixpot a jeho súčasťou bude tentokrát skin na kormidlo do Sea of Thieves, balíček postáv do mobilnej hry Gears Pop v hodnote 5€ a hlavne šanca získať ročné predplatné pre službu Xbox Game Pass Ultimate úplne zdarma. Všetko, čo pre to musíte spraviť je sledovať Inside Xbox cez Mixer a byť prihlásený pod svojim Microsoft účtom

AGE OF EMPIRES IV

Už včera sme sa dozvedeli, že počas Inside Xbox uvidíme konečne nové informácie o očakávanej stratégii Age of Empires IV.

HALO REACH UŽ DNES?

Microsoft menil dátum vydania Halo: The Master Chief Collection. Najprv bol tento dátum zmenený na 9. decembra a následne na 14. novembra, čo je dnes. Vyzerá to teda, že Microsoft plánuje vydať Halo: Reach do The Master Chief Collection počas show.

Zdroj: Twitter/Reddit/Mixer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk