Testovanie Halo: Combat Evolved začne „až po sviatkoch“

Testovanie Halo: Combat Evolved začne „až po sviatkoch“

 

Asi sa to skôr ani nečakalo.

Keďže dátum vydania Halo: Reach vrámci Halo: The Master Chief Collection je už známy, tak komunita už netrpezlivo očakáva, kedy sa spustí testovanie ďalšej hry v Halo sérii. A nakoľko ideme chronologicky, tak ďalším pánom na holenie je hra, ktorá to celé začala – Halo: Combat Evolved.

Testovanie sa však ešte v tomto roku. Prezradil to komunitný manažér 343 Industries, Brian Jarrard: „Keď vydáme Reach na budúci mesiac, tak po sviatkoch a po zresetovaní začneme testovanie Halo CE. A tak budeme následne pokračovať ďalej s ďalšími Halo hrami.“

Zároveň dodal, že pri testovaní Halo: CE neočakávajú toľko problémov, ako pri Reach, pretože Halo: CE na PC už vlastne vyšiel a tým pádom by tento port mal byť viac-menej bezproblémový. Každopádne sa chcú testovaním uistiť, že sa nemýlia.

Komunita už navyše prišla s teóriou, že touto stratégiou postupného vydávania Halo hier pokryje štúdio 343 prakticky celý rok 2020 Halo obsahom, ktorý vyvrcholí vydaním Halo: Infinite s novou Xbox konzolou. 

Halo: Reach teda príde 3. decembra na PC a Xbox One za samostatnú cenu 9,99€, alebo si na PC môžete kúpiť kompletnú kolekciu za 39,99€.

Zdroj: PCGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk