Halo: Reach v The Master Chief Collection zvýši počet achievementov na 700

Halo: Reach v The Master Chief Collection zvýši počet achievementov na 700

 

Neuveriteľných 7000 Gamerscore k dispozícii a stovky hodín.

Priaznivci Achievementov, jasajte. Do Halo: The Master Chief Collection totiž prichádza Halo: Reach a to znamená jediné. Že hra sa dočká ďalších achievementov a ďalšieho Gamerscore navyše. Tým pádom môžete v tejto hre získať až 7000 Gamerscore prostredníctvom 700 achievementov. Len tak na margo – každá hra na Xbox platforme vychádza maximálnym počtom 1000 Gamerscore a počet Achievementov sa väčšinou približuje k 50.

Štúdio 343 Industries zverejnilo zoznam achievementov v Halo: Reach a tie pozostávajú z klasík ako prejdenie každého levelu, prejdenie kampane na každú z dostupných náročností, zdolanie určitého času a skóre v každom leveli a ďalšie bonusové achievementy.

Celý zoznam dostupných achievementov si môžete pozrieť na stránke Trueachievements.com

Iba osobne dodám, že po 334 hodinách v Halo: The Master Chief Collection a po tom čo sa mi podarilo získať 529 Achievementov v celkovej hodnote 4935 Gamerscore sa „teším“ na ďalší grind plný nervov, pretože Halo na LASO náročnosti je doslova masaker.

Halo Reach vychádza 3. decembra za 9,99€ na PC a Xbox One. Celú Halo: The Master Chief Collection (kde budú postupne pridávané všetky Halo FPS hry) si môžete kúpiť za 39,99€ alebo ju hrať ako súčasť služby Xbox Game Pass.

Zdroj: Trueachievements

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk