Šéf Microsoft štúdií: Našim cieľom je vydať jednu exkluzivitu každé 3-4 mesiace

Šéf Microsoft štúdií: Našim cieľom je vydať jednu exkluzivitu každé 3-4 mesiace

 

Veľmi odvážny cieľ.

Microsoft momentálne trochu prerušil svoju nákupnú horúčku a od ohlásenia akvizície Double Fine na E3 2019 je v tomto ohľade tak trochu ticho a to bez ohľadu na to, že údajne hľadajú ďalších kandidátov. Momentálne má tak zelená stajňa 14 vlastných štúdií + jedno navyše, ktoré sa stará o vydavateľskú činnosť a spoluprácu so second-party štúdiami. A cieľ Microsoftu do budúcnosti je veľmi odvážny.

Podľa šéfa Xbox Game Studios Matta Bootyho je cieľom priniesť novú hru/exkluzivitu každé tri až štyri mesiace: „Cítime sa veľmi dobre pred vstupom do roku 2020. Máme cieľ, ktorým je dodať hru približne každé tri až štyri mesiace. Ohľadom toho cieľa nás čaká veľa práce, no sme veľmi blízko. A sme veľmi šťastní s našimi hrami, ktoré máme prichystané na rok 2020 a to vrátane hier pre Project Scarlett.“

Už teraz vieme, že prvou exkluzivitou pre novú konzolu bude Halo: Infinite, no zo zoznamu plánovaných vydaných hier je zrejmé, že Halo nebude jedinou Xbox hrou vydanou v budúcom roku. Veď posúďte sami.

Zdroj: GamesRadar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk