Star Wars: Battlefront II ožíva v úplne novej verzii hry s novým obsahom

Star Wars: Battlefront II ožíva v úplne novej verzii hry s novým obsahom

 

Celkom logický krok zo strany vývojárov.

Star Wars: Battlefront II. Vždy keď sa vyslovia tieto slová, tak mi v hlave napadne celá kontroverzia, ktorá hru sprevádzala a ultimátne priniesla začiatok konca lootboxovej mánie. Lenže viete čo? Hra je už momentálne viac ako solídna a neváhal by som sa ju odporučiť minimálne všetkým fanúšikom Star Wars. Vývojári totiž hru neopustili, ale kompletne prekopali všetky kritizované aspekty monetizácie a navyše pravidelne pridávali nový obsah.

A zdá sa, že momentálne plánujú využiť fakt, že sa do kín chystá nový film Star Wars: Rise of the Skywalker. Podľa odkazov v Xbox a Playstation obchodoch totiž DICE chystá na 5. decembra vydanie Star Wars Battlefront II: Celebration Edition. Táto edícia hry bude klasickou verziou hry, no ako bonus dostanete všetky predmety vizuálnej úpravy a to vrátane tých, ktoré sú tematické s novým Star Wars filmom.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition bude obsahovať

  • Základnú hru vrátane všetkých minulých a budúcich rozšírení
  • Viac ako 25 vizuálnych úprav hrdinských postáv – vrátane šiestich Legendárnych skinov, a po jeden skin pre Rey, Finna, Kylo Ren z filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, ktoré prídu 20. decembra
  • Viac ako 125 skinov pre Trooper a Reinforcement jednotky
  • Viac ako 100 Hero a Trooper emotes a „voice lines“
  • Viac ako 70 Hero a Tropper Victory Poses

A keď už sme pri téme Battlefront II, tak DICE zverejnilo aj herný kalendár na mesiac december, ktorý obsahuje veľké množstvo nových podujatí a zaujímavých odmien.

Zdroj: Trueachievements

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk