Bayonetta a Vanquish prídu na súčasné konzoly

Bayonetta a Vanquish prídu na súčasné konzoly

 

Skvelá príležitosť, ako si ich vychutnať.

Japonské štúdio Platinum Games pripravilo počas svojej spolupráce s vydavateľom SEGA dvojicu hier: Bayonetta a Vanquish. Obe boli kritikmi a aj fanúšikmi prijaté veľmi pozitívne, no ani jedna z nich sa nepredávala tak, ako by si SEGA prijala. Bayonettu zachránilo Nintendo, ktoré zafinancovalo vznik dvojky, no Vanquish ostal pochovaný. S radosťou však môžeme oznámiť, že hra pravdepodobne dostane druhú šancu.

V Microsoft Store sa totiž objavili remastre oboch hier. 18. februára 2020 by sme sa tak mali dočkať hier Vanquish a Bayonetta, ktoré si zároveň budeme môcť kúpiť spolu s balíčku nazvanom Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle. Obe hry by mali na Xbox One X fungovať v 4K a 60FPS. Nepochybujeme však o tom, že tento balíček sa objaví aj na Playstation 4 platforme. Ceny balíčka a jednotlivých hier zatiaľ taktiež nie sú známe.

Vanquish vznikol v roku 2010 pod taktovkou Shinji Mikamiho (The Evil Within, Resident Evil 4) a Bayonettu mal pod palcom dizajnér Hideki Kamiya (Astral Chain, Bayonetta 2).

Zdroj: TrueAchievements

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk