Gears 5 dostane obrovskú nádielku obsahu za potlesku fanúšikov

Gears 5 dostane obrovskú nádielku obsahu za potlesku fanúšikov

 

Začína sa totiž Free For All.

Štúdio The Coalition postupne balí prvú sezónu Gears 5, ktorú hráči zvozili pod čiernu zem, kvôli prílišnému sústredeniu na obchod s mikrotransakciami, čo je celkom pochopiteľné. Zdá sa však, že s príchodom druhej Operation sa situácia mení k lepšiemu a vývojári pochopili, že je fajn byť za dobré s fanúšikmi, ktorí na ohlásenie novej sezóny reagovali s nadšením.

Jej názov je Operation 2: Free For All a obsahu bude skutočne veľa. Napríklad vývojári do hry pridajú nový Free For All mód pre štrnástich hráčov, vráti sa obľúbený mód 2v2 Gnashers a pridaný bude aj mód Arcade Blitz, ktorý kombinuje klasický Arcade mód s módom King of the Hill.

Príchod hlási aj niekoľko nových mapy. Pit, Core a Nethercutt, ktoré boli vytvorené špeciálne pre Free For All mód. 2v2 Gnashers mód sa dočká máp Boxes a Foundation Mid. Ďalším starým známym je mapa Lift a úplne novou mapou je Allfathers Arena, ktorá dokáže meniť svoje rozloženie medzi jednotlivými zápasmi.

Horde, Arcade a Escape módy sa dočkajú štyroch nových postáv. Za COG to budú Lizzie a Baird a za Locustov to budú Jermad a Locust Drone a v januári sa vráti obľúbenec Kantus.

Nová Tour of Duty sľubuje viac ako 200 odmien vrátane skinov, emotes a exekúcií. Očakávané spustenie Operation 2 je stanovené na 11. decembra. 

Zdroj: Coalition

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk