Šéf Xboxu sa preriekol: Control mieri do služby Xbox Game Pass

Šéf Xboxu sa preriekol: Control mieri do služby Xbox Game Pass

 

Remedy však zabrzdilo a vytvorilo divnú situáciu.

Control je síce kvalitatívnym víťazstvom pre Remedy, no hra sa nepredávala veľmi slávne o čom si môžete prečítať v článku nižšie.

Ako teda zmeniť fakt, že nie veľa hráčov je ochotných za túto hru dať 60€? Tým, že ju dáte do služby ako je Xbox Game Pass. A vyzerá to tak, že presne toto sa chystá. A taktiež to vyzerá, že sa táto informácia dostala vonku skôr, ako bolo v pláne. Počas Extra Life Charity streamu totiž túto informáciu prezradil šéf Xbox divízie Phil Spencer. Neprezradil kedy sa tak stane, iba povedal, že sa tak stane.

Zmätok však nastal potom, čo Remedy túto informáciu označilo za nesprávnu

Takže ako to v skutočnosti je? Nechceme z Phila Spencera robiť boha, ale myslíme si, že keď vie o tom, že hra príde do Game Passu, tak tam skutočne príde. Pravdou však je, že zrejme mu to vykĺzlo skôr, ako to mal povedať a Remedy momentálne zachraňuje situáciu. Ak by sa totiž dostala informácia o príchode Control do Game Passu vonku, tak predaje hry minimálne na konzole Xbox One by určite poklesli a to je pred obdobím Vianoc nie veľmi pozitívna správa. Hráči totiž očakávajú zľavy na hry a je dosť možné, že mnoho hráčov by si hru počas výpredajov kúpilo. Ak by však vedeli, že hra sa dostane do služby Game Pass, tak by to množstvo ľudí asi bolo trochu menšie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk